Opalanie natryskowe

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w pięć minut...

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie oraz gamie naturalnych produktów do opalania natryskowego. Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:

  • Natychmiastowy efekt,
  • Najwyższa jakość produktów
  • Piękny, zdrowy odcień opalenizny
  • 100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam. Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze. Jakość oraz profesjonalizm SunFX potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

Przed zabiegiem

Aby zabieg opalania natryskowego okazał się zadowalający klientki naszej Kliniki Urody muszą odpowiednio się do niego przygotować. Podstawą jest dokładne wygładzenie skóry całego ciała oraz pozbycie się martwego naskórka. W tym celu dzień przed planowanym zabiegiem warto wykonać dokładny peeling. Jest to bardzo ważne, ponieważ skóra oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka o wiele lepiej chłonie preparat opalający – dzięki czemu opalenizna jest równa oraz utrzymuje się znacznie dłużej. Bardzo ważne jest również zadbanie o odpowiednie nawilżenie skóry – z tego powodu warto na kilka dni przed planowanym opalaniem stosować dobrej jakości balsamy i mleczka do ciała. W dniu, w którym planujesz skorzystać z usługi nie powinnaś jednak nakładać na swoją skórę kosmetyków a zwłaszcza tłustych kremów, które mogą sprawić, że preparat, który stosujemy nie pokryje równo Twojej skóry. Warto pamiętać o depilacji, która najlepiej jest wykonać dzień przed zabiegiem.

W co się ubrtać?

Wiele naszych klientek zadaje sobie to pytanie. Część wychodzi zaś z założenia, że ubiór nie jest ważny. Jaka jest prawda? W dniu, w którym korzystamy z opalania natryskowego warto postawić na odzież w ciemnych kolorach. Poza tym, ubranie, w którym przychodzimy na zabieg powinno być luźne i wygodne.

Jak wygląda zabieg?

Opalanie natryskowe odbywa się w specjalnym namiocie, do którego należy wejść nago lub w bieliźnie jednorazowej zagwarantowanej przez nas. Doświadczony kosmetolog, za pomocą specjalnego urządzenia rozpyla równomiernie mgiełkę z preparatu opalającego, która osiada na naszej skórze. W naszej Klinice Urody używamy nowoczesnego sprzętu, który rozpylając wysokiej jakości preparaty marki SunFX zapewnia idealne pokrycie kolorem każdego fragmentu ciała. Całość zabiegu trwa około 20 minut. Podczas pierwszych 15 nanosimy na ciało preparat opalający, podczas kolejnych 5 trwa suszenie skóry.