Nasza Klinika powstała dla osób szczególnie ceniących sobie profesjonalizm, skuteczność zabiegów oraz bezpieczeństwo.

Piękno jest naszą pasją, a rezultaty zabiegów najwspanialszym trofeum za włożoną pracę.

W Klinice można się zrelaksować podczas masażu, zabiegu czy rytuału, jak również walczyć z upływającym czasem, poprawić mankamenty sylwetki oraz zniwelować niedoskonałości skóry. A wszystko to pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu, który cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności.

Magdalena Balda

Kosmetolog - Założycielka

mgr kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Gdyni. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń oraz międzynarodowych konferencji kosmetycznych. Na bieżąco śledzi i wybiera najlepsze oraz najbardziej wartościowe zabiegi i technologie, wprowadzając je do oferty kliniki.
Jej najważniejsza zasada to indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego korzystając z informacji uzyskanych podczas wywiadu oraz wiedzy i wieloletniego doświadczenia tworzy indywidualne programy zabiegowe, które określają potrzeby Państwa skóry oraz pomagają rozwiązać każdy problemy gwarantując bezpieczeństwo.
W roku 2018 zdobyła 1 miejsce w plebiscycie „ Orły Kosmetyki” oraz zdobyła tytuł „Mistrzowie Urody”. Kosmetologia zawsze była jej pasją i powołaniem.

Paulina Małkowska

Kosmetyczka

Paulina jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Jest związana z Kliniką od 2018 roku. W tym czasie odbyła wiele szkoleń i dalej chce się rozwijać oraz pogłębiać wiedzę. W Klinice świadczy usługi m.in. z zakresu pielęgnacji ciała, masażu, makijażu, depilacji, pielęgnacji stóp oraz dłoni. Z wielką pasją wykonuję zarówno zabiegi kształtujące sylwetkę jak i relaksacyjne. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dobiera zabiegi według potrzeb i możliwości. We wszystko co robi wkłada całe swoje serce. Jest osobą bardzo kontaktową i zawsze uśmiechniętą. Wizyta u Niej to czysta przyjemność.

Z pasją i zaangażowaniem spełniamy Państwa potrzeby i oczekiwania o atrakcyjnym wyglądzie i doskonałym samopoczuciu.

Zapraszamy

Zespół Klinika Urody Magdalena Balda

Twoje piękno naszą pasją!