Nasza Klinika powstała dla osób szczególnie ceniących sobie profesjonalizm, skuteczność zabiegów oraz bezpieczeństwo.

Piękno jest naszą pasją, a rezultaty zabiegów najwspanialszym trofeum za włożoną pracę.

W Klinice można się zrelaksować podczas masażu, zabiegu czy rytuału, jak również walczyć z upływającym czasem, poprawić mankamenty sylwetki oraz zniwelować niedoskonałości skóry. A wszystko to pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu, który cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności.

Magdalena Balda

Kosmetolog - Założycielka

mgr kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Gdyni. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń oraz międzynarodowych konferencji kosmetycznych. Na bieżąco śledzi i wybiera najlepsze oraz najbardziej wartościowe zabiegi i technologie, wprowadzając je do oferty kliniki.
Jej najważniejsza zasada to indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego korzystając z informacji uzyskanych podczas wywiadu oraz wiedzy i wieloletniego doświadczenia tworzy indywidualne programy zabiegowe, które określają potrzeby Państwa skóry oraz pomagają rozwiązać każdy problemy z nią gwarantując bezpieczeństwo.
W roku 2018 zdobyła 1 miejsce w plebiscycie „ Orły Kosmetyki” oraz zdobyła tytuł „Mistrzowie Urody”. Kosmetologia zawsze była jej pasją i powołaniem.

Paulina Małkowska

Kosmetyczka

licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku wydział nauki o zdrowiu na kierunku kosmetologia, uczestniczka wielu szkoleń kosmetycznych.
W Klinice zajmuję się pielęgnacją stóp i dłoni, depilacją, makijażem, przedłużaniem rzęs, opalaniem natryskowym oraz podstawowymi zabiegami kosmetycznymi.  Najwięcej przyjemności daje Jej jednak wykonywaniem rytuałów na ciało oraz masaży. Praca jest Jej pasją i wkłada w nią całe serce.

Z pasją i zaangażowaniem spełniamy Państwa potrzeby i oczekiwania o atrakcyjnym wyglądzie i doskonałym samopoczuciu.

Zapraszamy

Zespół Klinika Urody Magdalena Balda

Twoje piękno naszą pasją!