Urban Response

Jest to zabieg ratujący skórę przed atakami smogu, metali ciężkich, ozonu troposferycznego, pyłów zawieszonych, węglowodorów oraz tlenków: siarki, azotu i węgla. To naukowo udowodniona, wielostronna i potężna tarcza chroniąca funkcje skóry. Dzięki m.in. rewolucyjnemu Shield MP, który tworzy film na jej powierzchni, zapobiega przyleganiu cząstek PM 2,5 i głęboko oczyszcza. Naprawia spustoszenia wywołane węglowodorem i metalami ciężkimi. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Nadaje świetlisty i zdrowy wygląd.Na tarczę ochronną URBAN RESPONSE składają się także:

  • O2 VPP, połączenie niezbędnych minerałów i ich biologicznych nośników dla zachowania równowagi komórek,
  • Peptyd Avocado, niskocząsteczkowy, efekt hydrolizy odłuszczonego miąższu awokado. Anty-starzeniowy, wypełniający i odtruwający,
  • Avocadol, olej z awokado, sojowy, fitosterole, witamina E i C. Cyto-ochronny, przeciwzapalny, przeciwutleniający, immunomodulujący i wzmacniający,
  • Kompleks naprawczy, fizjologiczny lizat z bifidobakterii. Wspomaga mechanizmy ochronne i naprawcze skóry oraz utrzymuje jej energię. Naprawia uszkodzone komórki. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, zachowuje jej młody i świeży wygląd.
  • Aktywny węgiel , naturalny oczyszczacz (węgiel drzewny), który absorbuje toksyny.

URBAN RESPONSE regeneruje także uszkodzenia skóry spowodowane pozostałymi czynnikami zewnętrznymi. Przywraca naturalne piękno i promienność. Chroni i nadaje aksamitną teksturę.