Przekłuwanie uszu i nosa

Przekłuwanie uszu metodą dźwiękową jest to zabieg wykonywany tradycyjnym aparatem marki Studex, który wykorzystywany jest na polskim rynku już od 40 lat. Jest to bardzo precyzyjna i bezpieczna metoda. Zabieg jest bardzo krótki i prawie bezbolesny, a co najważniejsze zapewniamy wszelkie warunki higieniczne do wykonania zabiegu. Oferujemy wysokiej jakości kolczyki, które wykonane są ze stali chirurgicznej 316L, tytanu, 9k, 14k i 18k złota i złota białego.

Przekłuwanie uszu metodą bez dźwiękową wykonywane jest aparatem marki Studex. Jest to unowocześniony aparat, który charakteryzuje się bardzo delikatną i bezgłośną pracą. Zabieg jest bardzo bezpieczny. Metoda ta doskonale nadaje się nawet dla najmłodszych. Moment przekłucia uszu jest zarówno niezauważalny jak i praktycznie bezbolesny. Wysokiej jakości kolczyki są pakowane w sterylne pakiety otwierane podczas zabiegu dzięki czemu mamy pewność, że zabieg jest w 100% higieniczny. Przekłucie uszu tą metodą możliwe jest również z wykorzystaniem 2 aparatów równocześnie, co dodatkowo skraca czas zabiegu.

Przekłucie nosa jest to zabieg wykonywany za pomocą bardzo precyzyjnego aparatu marki Studex. System medisept jest innowacyjną alternatywą dla tradycyjnej metody z użyciem igły. Cały zabieg jest bardzo szybki i prosty. Wraz z aparatem w zestawie znajduje się również kolczyk wykonany z medycznego stopu tytanu nie powodujący reakcji alergicznych. Całość zamknięta w szczelnym i sterylnym opakowania co daje nam gwarancję bezpieczeństwa. W zestawie znajduję się także żel antyseptyczny do pielęgnacji nosa po przekłuciu.