Oxybrazja

Jest to innowacyjny, komfortowy zabieg z użyciem tlenu i soli fizjologicznej przynoszący bardzo dobre efekty.
Zabieg nadaje się do każdego typu skóry także do cery mieszanej czy dotkniętej trądzikiem. Tlen zabija Propionibacterium Acne-bakterie powodujące powstawanie zmian w przebiegu trądziku. Zabieg ten mozemy wykonać tez przy zmianach zapalnych.

Oxybrazja inaczej mikrodermabrazja wodno – tlenowa jest rekomendowanym przez lekarzy zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku.

Oxybrazja jest doskonałym zabiegiem przed „wielkim wyjściem”. Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna i chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.