Aquawear

Skóra sucha, podrażniona, łuszcząca się, ,,pochłaniająca” aplikowane kremy nie zawsze jest wynikiem utraty samej wody w naskórku. Bardzo często rolę odgrywa również zaburzenie równowagi lipidowej i brak lipidów w skórze. Zabieg AQUAWEAR marki Selvert to wszechstronny, innowacyjny, profesjonalny program na problem utraty wody i braku lipidów w skórze. Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces głębokiego nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie komfortu i zdrowego blasku skórze odwodnionej i/lub a-lipidowej.

Służy temu zastosowana w zabiegu najnowocześniejsza formuła zawierająca dwa innowacyjne składniki aktywne: naturalne niezmydlające się frakcje i Auto-Hydrat, które potrafią utrzymać doskonałą równowagę wody i lipidów w naskórku.

Zrównoważenie tych dwóch elementów w skórze przyczynia się do zwiększenia ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pozwala uzyskać nawilżenie skóry, zapobiega ewaporacji, łuszczeniu się i podrażnieniu. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi i klimatyzacyjnymi. Nawilża, regeneruje, odżywia. Przywraca blask skórze suchej i a-lipidowej.